Archiwum aktualności

Zakończyliśmy nabór wniosków do III edycji stypendiów

Opublikowano: 12 października 2017

26 września zakończyliśmy przyjmowanie wniosków do III edycji stypendiów Funduszu Natalii Partyki. Wpłynęło blisko 100 wniosków od utalentowanych młodych sportowców. 

III edycja Konkursu o stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki wystartowała

Opublikowano: 7 sierpnia 2017

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka po raz trzeci uruchomił program stypendialny dla zdolnych sportowców.

Kolejne medale Stypendystów II edycji Funduszu Natalii Partyki!

Opublikowano: 21 czerwca 2017

Przed nami wyczekiwane lato, a wraz z nim więcej wydarzeń dedykowanych dyscyplinom lekkoatletycznym. Już teraz mamy za sobą liczne spotkania o tytuł mistrzowski. Zobaczmy jak na tle innych sportowców wypadli stypendyści Funduszu Natalii Partyki wspierani przez sieć sklepów Biedronka.

Pierwsze medale Stypendystów II edycji Funduszu Natalii Partyki!

Opublikowano: 7 marca 2017

Czas zimy zmierza ku końcowi, a wraz z nim czeka nas zamknięcie sezonu w sportach zimowych. Dla stypendystów Funduszu Natalii Partyki, wspieranego przez sieć sklepów Biedronka, był to bardzo intensywny czas, nagrodzony wieloma medalami.

Wśród 10 stypendystów wybranych w II edycji, znajduje się troje trenujących na co dzień sporty zimowe. W mijającym sezonie, zdobyli  liczne medale i wyróżnienia. Ich ciężka praca i wytrwałość udowodniły, że opłaca się wspierać młode talenty sportowe.

Wesprzyj młodych sportowców – przekaż swój 1% na Fundusz Natalii Partyki

Opublikowano: 11 stycznia 2017

Często spotykamy osoby, które muszą zmagać się z wieloma przeszkodami, aby móc kontynuować uprawianie sportu. Dlatego 2 lata temu powstał Fundusz Natalii Partyki, który wspiera młodych sportowców z trudnym startem. Dzięki wsparciu darczyńców dotychczas w dwóch edycjach konkursu ufundowaliśmy 24 stypendia sportowe. Wiemy, że liczba przyznawanych przez nas stypendiów, jakkolwiek są one wysokie i powodują realną zmianę w życiu stypendystów, to kropla w morzu potrzeb. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o dołączenie do grona darczyńców i wpłacenie 1% podatku dochodowego na Fundusz.

Przyznaliśmy stypendia w II edycji

Opublikowano: 28 listopada 2016

Po raz drugi Fundusz Natalii Partyki przekazał stypendia dla młodych sportowców, którzy zostali wyłonieni w ramach tegorocznego konkursu stypendialnego. Dzięki wsparciu finansowemu sieci sklepów Biedronka dziesięciu młodych, utalentowanych sportowców, którzy zostali wyłonieni w ramach tegorocznego konkursu stypendialnego, będzie otrzymywało stypendia w wysokości 1000 złotych każdy przez okres 10 miesięcy.

Przewodnik dla młodych sportowców

Opublikowano: 25 listopada 2016

Przekazujemy Wam absolutnie wyjątkową publikację, stworzoną wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin towarzyszących światowi sportu. Dedykowana jest młodym ludziom, którzy myślą o sporcie na poważnie i chcą zdobywać najwyższe trofea.

Stypendyści Funduszu na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro

Opublikowano: 31 sierpnia 2016

Podczas rozpoczynających się 7 września br. 15. Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro o medal w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem walczyć będzie Bartosz Tyszkowski. Jest on jednym ze stypendystów Funduszu Stypendialnego Natalii Partyki. Inna podopieczna Funduszu, 20-letnia Maria Andrzejczyk, z sukcesem zakończyła udział w olimpiadzie w Brazylii, zajmując czwartą pozycję w konkursie rzutu oszczepem.

Maria Andrejczyk – nasza nadzieja

Opublikowano: 23 maja 2016

Maja Andrejczyk2Maria Andrejczyk – stypendystka Funduszu – jest lekkoatletką specjalizującą się w rzucie oszczepem. Pochodzi z Sejn – małej miejscowości na Podlasiu. W tym miejscu zaczęła stawiać pierwsze kroki w lekkiej atletyce. Jak sama twierdzi, jej przygoda ze sportem sięga czasów wczesnego dzieciństwa. Już w szkole podstawowej zaczęła rozwijać talent sportowy, trenując wówczas siatkówkę, z którą (już rekreacyjnie) nie rozstaje się do dziś. Pod koniec szkoły podstawowej rozpoczęła treningi rzutu oszczepem – to był strzał w dziesiątkę.

Dominik Bury – wielki talent polskich biegów narciarskich

Opublikowano: 23 marca 2016

received_672336356203033

Dominik Bury – stypendysta Funduszu – pochodzi  z małej miejscowości Istebna w województwie śląskim. Jego dyscypliną są biegi narciarskie, z którymi nie rozstaje się od najmłodszych lat. Jak sam przyznaje, narty założył po raz pierwszy już w wieku 9 lat. Rok później zanotował na swoim koncie pierwsze zwycięstwo. Jego fenomenalny występ w tegorocznych Mistrzostwach Polski Seniorów, zaskoczył wszystkich.

Kanał Funduszu na YouTubie