Archiwum aktualności

Przekaż swój 1% na Fundusz Natalii Partyki

Opublikowano: 19 lutego 2018

Często spotykamy osoby, które muszą zmagać się z wieloma przeszkodami, aby móc kontynuować uprawianie sportu. Dlatego 3 lata temu powstał Fundusz Natalii Partyki, który wspiera młodych sportowców z trudnym startem. Dzięki wsparciu darczyńców dotychczas w trzech edycjach konkursu ufundowaliśmy 32 stypendia sportowe. Wiemy, że liczba przyznawanych przez nas stypendiów, jakkolwiek są one wysokie i powodują realną zmianę w życiu stypendystów, to kropla w morzu potrzeb. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o dołączenie do grona darczyńców i wpłacenie 1% podatku dochodowego na Fundusz.

Warsztaty Natalii Partyki dla zdolnych sportowców

Opublikowano: 16 marca 2018

20 marca w Wojewódzkim Klubie Sportowym Nowe Iganie, w Siedlcach, będzie miało miejsce szczególne wydarzenie dla młodych sportowców. Fundusz Natalii Partyki, który co roku przyznaje stypendia dziesięciu zdolnym zawodnikom, tym razem organizuje dla nich otwarte warsztaty z kreowania marki sportowca, wzmacniania swojej motywacji i dietetyki.

Oskar Kwiatkowski i Kamil Bury dołączyli do polskiej reprezentacji Zimowych Igrzysk w PyeongChang

Opublikowano: 29 stycznia 2018

W ciągu ostatnich dni z powodu realokacji miejsc startowych do Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej dołączyli kolejne osoby. Wśród nich znalazło się dwóch stypendystów Funduszu – Oskar Kwiatkowski (snowboard) i Kamil Bury (biegi narciarskie).

Dominik Bury i Kamila Żuk – stypendyści II edycji Funduszu jadą na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018

Opublikowano: 24 stycznia 2018

Z przyjemnością informuje, że wśród Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej znalazło się 2 stypendystów II edycji Funduszu.

Przyznaliśmy stypendia w III edycji

Opublikowano: 29 listopada 2017

Fundusz Natalii Partyki ponownie przyznał stypendia młodym, wyjątkowym sportowcom w ramach III edycji konkursu stypendialnego. Dzięki wsparciu finansowemu sieci sklepów Biedronka dziesięć osób otrzyma po 10 tysięcy złotych rocznie.

Manifest „Uwierz w siebie i wygraj”

Opublikowano: 28 listopada 2017

Na życie sportowca składają się wyjątkowe chwile, gdy stoi na podium. Jednak wielki sukces zawsze poprzedzają lata spędzone poza domem, daleko od rodziny i przyjaciół, tysiące godzin przeznaczone na intensywny trening i trzymanie odpowiedniej diety. Wiedza i doświadczenie trenerów, wsparcie finansowe, stypendia, opieka psychologów nie pomogą, jeśli młodzi sportowcy nie uwierzą w siebie.

Zakończyliśmy nabór wniosków do III edycji stypendiów

Opublikowano: 12 października 2017

26 września zakończyliśmy przyjmowanie wniosków do III edycji stypendiów Funduszu Natalii Partyki. Wpłynęło blisko 100 wniosków od utalentowanych młodych sportowców. 

III edycja Konkursu o stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki wystartowała

Opublikowano: 7 sierpnia 2017

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka po raz trzeci uruchomił program stypendialny dla zdolnych sportowców.

Kolejne medale Stypendystów II edycji Funduszu Natalii Partyki!

Opublikowano: 21 czerwca 2017

Przed nami wyczekiwane lato, a wraz z nim więcej wydarzeń dedykowanych dyscyplinom lekkoatletycznym. Już teraz mamy za sobą liczne spotkania o tytuł mistrzowski. Zobaczmy jak na tle innych sportowców wypadli stypendyści Funduszu Natalii Partyki wspierani przez sieć sklepów Biedronka.

Pierwsze medale Stypendystów II edycji Funduszu Natalii Partyki!

Opublikowano: 7 marca 2017

Czas zimy zmierza ku końcowi, a wraz z nim czeka nas zamknięcie sezonu w sportach zimowych. Dla stypendystów Funduszu Natalii Partyki, wspieranego przez sieć sklepów Biedronka, był to bardzo intensywny czas, nagrodzony wieloma medalami.

Wśród 10 stypendystów wybranych w II edycji, znajduje się troje trenujących na co dzień sporty zimowe. W mijającym sezonie, zdobyli  liczne medale i wyróżnienia. Ich ciężka praca i wytrwałość udowodniły, że opłaca się wspierać młode talenty sportowe.

Kanał Funduszu na YouTubie